Kaip visa tai veikia?

Šis įrankis sukurtas remiantis įdarbinimo specialistų naudojamais psichologiniais testais. Kiekvienas atsakymas įvertinamas atitinkamu balu, kurie vėliau sumuojami, o pagal gautą rezultatą parenkamas vienas iš 6 jus labiausiai atitinkančių asmenybės tipų: realistas, tyrinėtojas, komunikabilusis, lyderis, pozityvusis arba kūrybininkas. Visi jie turi tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių ir nei vienas nėra geresnis už kitus.

Šalia informacijos apie tipažą pateikiamos labiausiai jam tinkančios studijų programos. Tinkamumas įvertintas procentais.

Svarbu žinoti, kad rezultatas gali ne visada atitikti jūsų asmenybę. Norint tinkamai save įsivertinti siūlome atlikti bent keletą panašių testų.

 

Žemiau rasite visas prie rezultatų pateikiamas studijų programas ir asmenybės tipus.

 

 

Spręsti testą!

Studijų programos

Norėdami sužinoti daugiau, išskleiskite pasirinktą studijų programą
EkonomikaEkonomika
Ekonomika

Įprasta manyti, kad ekonomika yra tik apie verslą ir pinigus, tačiau šis mokslas gerokai platesnis. Pagrindinis ekonomistų interesas – turimus ribotus išteklius panaudoti taip, kad šie neštų kuo daugiau naudos.

Panašu, kad baigę šią studijų programą darbo rinkoje tikrai nepražūsite. Jūsų stiprybė bus gebėjimas abstrakčiai mąstyti, naudojantis tuo spręsti kompleksiškas problemas. Tokie specialistai nuolat reikalingi bankuose, ministerijose, finansų bei ekonominių konsultacijų įmonėse ir pan.

Daugiau apie programą
Quantitative EconomicsQuantitative Economics
Quantitative Economics

Kai universitetai pradeda bendrauti su šalies centriniu banku ir verslu, laukite žvaigždės gimimo. Taip nutiko ir su šia programa, kuri vystoma drauge su „Lietuvos banku“. Čia žiniomis dalinasi garsiausių pasaulio universitetų absolventai – po ilgų metų į Lietuvą grįžę mokslininkai arba kviestiniai svečiai. Paskaitos vyksta anglų kalba, vietoj įprastų knygų mobilios aplikacijos, o mokymosi laikas sutrumpintas iki 3 metų.

Baigusieji galės rinktis karjerą duomenų analitikoje, verslo ir finansų industrijose arba valstybinėse ir tarptautinėse institucijose.

Daugiau apie programą
Rinkodara ir globalus verslasRinkodara ir globalus verslas
Rinkodara ir globalus verslas

Informacinis triukšmas, kuriame gyvena šiuolaikinis žmogus, verslą privertė keistis. Šios studijų programos absolventai gebės ne tik parinkti tinkamas komunikacijos priemones, analizuoti vartotojų poreikius, bet ir vadovauti įvairaus dydžio marketingo komandoms.

Tokių specialistų poreikis nuolat auga, nes dažnu atveju nuo jų gebėjimų priklauso įmonės sėkmė. Ateitis gana aiški – pabaigus – tiesus kelias į projektų vadovo, rinkodaros ir komunikacijos specialisto poziciją arba nuosavo verslo kūrimą.

Daugiau apie programą
Marketing and Global BusinessMarketing and Global Business
Marketing and Global Business

Angliška Rinkodaros ir globalaus verslo programos versija. Ją renkasi tie, kurie ateityje nori tobulintis užsienyje arba tarptautinėse kompanijose. Studijuojantieji susipažįsta su rinkodaros valdymo įrankiais, reklamos verslo niuansais, analizuoja tarptautinių verslo kompanijų pavyzdžius ir mokosi juos pritaikyti praktikoje.

Augantis specialistų poreikis kone garantuoja projektų vadovo arba rinkodaros bei komunikacijos specialisto darbo vietą. Tačiau perpratę rinkodaros subtilybes absolventai renkasi ir kitą kelią – nuosavo verslo kūrimą.

Daugiau apie programą
VadybaVadyba
Vadyba

Savo darbą išmanančių vadybininkų reikia visur – tiek gamybos įmonėse, tiek ką tik susikūrusiuose startuoliuose ar nedideliuose šeimos versluose. Studijų programos universalumas leidžia gana lanksčiai planuoti būsimą karjerą. Domitės reklamos pasauliu? Sukite marketingisto keliu. Supratote, kad arčiau širdies finansai? Galėsite pasirinkti apskaitos ir audito specializaciją. Nusprendėte išbandyti jėgas kuriant nuosavą įmonę? Verslo valdymo žinios padės pakelti ją į aukštumas.

Statistika rodo, kad po šių studijų net 70% absolventų dirba pagal specialybę.

Daugiau apie programą
ManagementManagement
Management

Angliška Vadybos studijų programos versija, kurią renkasi savo ateitį matantys tarptautinėse įmonėse ar užsienio kompanijose. O vietų, kuriose šie specialistai geidžiami, galybė – nuo didžiulius fabrikus valdančių gamybos įmonių iki inovatyvių startuolių, nuo reklamos agentūrų iki finansinių įstaigų. Neprivalote šiandien apsispręsti, kur matote save po 10-ies metų. Programa ypač universali, tad turėsite bent 4 metus, kad suprastumėte, kuri vadybos sritis jus žavi labiausiai.

Net 70% absolventų iškart po studijų gauna darbą pagal specialybę.

Daugiau apie programą
Verslo informacinės sistemosVerslo informacinės sistemos
Verslo informacinės sistemos

Vos 4 metai ir esi universalus specialistas, nes čia drauge ir verslo vadyba, ir informatika. Tokie specialistai gali toliau gilintis į vieną iš labiau patikusių sričių arba įgytas žinias iškart po mokslų panaudoti dirbdami IT produktus kuriančių įmonių analitikais bei projektų vadovais.

Čia susijungia du iš pirmo žvilgsnio priešiški poliai – kūrybiškumas ir kritiškas mąstymas. Kodėl? Nes jūsų darbas bus ne tik tobulinti esamas technologijas, bet ir turėti nuojautą, kas bus populiaru rytoj; ne tik išmanyti verslo niuansus, bet ir gebėti pabūti psichologais.

Daugiau apie programą
Business Information SystemsBusiness Information Systems
Business Information Systems

Angliška Verslo informacinių sistemų versija. Čia taip pat vos per 4 metus tapsite universaliais specialistais. Čia juk kartu ir verslo vadyba ir informatika, tad studijų programa puikiai tinka norintiems dirbti su IT produktais, rūpintis technologinių projektų įgyvendinimu ar analizuoti nuolat kintančią rinką. Na, o anglų kalba atveria duris į užsienį – panašu, kad dar studijuodami galite gauti tarptautinių kompanijų darbo pasiūlymų.

Studijų programa tinka tiems, kam įdomios tiek technologinės bei verslo naujovės, tiek psichologija bei vadyba.

Daugiau apie programą
Verslas ir teisėVerslas ir teisė
Verslas ir teisė

Dvigubos studijų programos yra ateitis. Tokie specialistai gali tobulinti save jiems labiau patikusioje srityje arba rinktis abiejų gabumų reikalaujančius specifinius darbus. Viena galimų profesijų – verslo teisės ekspertas, gebantis spręsti teisinius bet kokio dydžio įmonės galvosūkius. Darbdaviai taip pat laukia būsimų verslo analitikų, teisės ekspertų ar verslo konsultantų.

Kalbama, kad kiekvienas geras ekonomistas ar vadybininkas šiandien neapsieina be teisinių žinių, tad pabaigę šią studijų programą įgyja nenuginčijamą pranašumą.

Daugiau apie programą
Apskaita ir auditasApskaita ir auditas
Apskaita ir auditas

Matematika – viena mėgstamiausių pamokų? Tuomet mokydamasis šioje studijų programoje mėgausiesi kone kiekviena paskaita, o pabaigęs gebėsi skaičiuoti įmonės finansus, juos analizuoti ir profesionaliai vertinti.

Šios žinios versle ypač vertingos, tad nenustebsime, jei ateityje įkursi savo įmonę. Juk mokysiesi ne tik sudaryti ir analizuoti finansines ataskaitas, bet ir nustatyti produkto savikainą, planuoti finansinę bei investicinę veiklą.

Daugiau apie programą